Almanya’da bankaların sunduğu faiz ornaları hala alt seviyelerde. Bu durum acil paraya ihtiyacı olanlar açısından büyük bir avantaj. Kimisi otomobilini değiştirmek istiyor, kimisi kendisine yeni bir cep telefonu satın almak istiyor veya tatil yapmak istiyor, kimisi de borçlarını kapatmanın peşinde. Kısa süreli maddi desteğe ihtiyacı olanlar „ihtiyaç kredisi“ için başvuruda bulunarak kısa sürede sonuca ulaşabiliyor.

İnternette kredi kıyaslama sitelerinin sunduğu bilgilerden yararlanarak bankaların faiz oranlarını kolayca karşılaştırabilirsiniz. Ҫekmek istediğiniz miktara göre hangi bankanın ne kadar faiz aldığını, aylık ödemeniz gereken miktarın ne kadar olduğunu ve bankaya ödemeniz gereken toplam miktarın ne kadar yüksek olduğunu sdece bir kaç saniyede karşınızda buluyorsunuz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey kredi miktarını girmek ve „Hesaplat“ı tıklamak. Ҫıkan sonuçlar arasından seçim yaparak bankaya direkt başvuruda bulunabilirsniz. Eğer şartları yerine getiriyorsanız genelde aynı gün kredi onayı alabiliyorsunuz.

(28.10.2019)

Alttaki formu doldurup bir kaç dakika içinde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz:

Yorumlar